יוסף רחמים - רפואה משולבת טיפולים בהתאמה אישית

להתייעצות בנושאי רפואה משלבת, וסיוע בבחירת מוצרים או קבלת מידע נוסף שלחו הודעה בוואטסאפ

המחירים כוללים התייעצות ראשונית

אימון אישי במעגלי החיים

פעילותנו משחר ילדותנו מלווה באימון אישי בכל אחד ממעגלי חיינו , בכל שלב בחיינו אנו מוצאים את עצמנו מונחים עי, : הורינו וסבים בשלב הילדות , מורים והורים בשלב ההתבגרות , חברים והורים בשלב הנערות , חברה לחיים בשלב הבגרות , מנהל בשלב העבודה וכו'.

 

בשלב הפיכתנו להורים אנו פועלים באותם מעגלים אבל הפעם כאמנים ולא כמתאמנים , במהלך חיינו אנו פועלים באמצעות האינסטינקטים , החלק הרגשי , החלק הקוגניטיבי , באמצעות איזורי המודעות והתת מודע ובכל אחד מרכיבים אלה ברבדים שונים כך שהנפש , הרוח והחיה שבאדם פועלים ברבדים העמוקים ביותר שקיים בנו כאנשים .

 

אימון אישי במעגלי החיים יספק לך הכלים מעשיים להשיג את צרכייך , רצונותייך וכל אותם שאיפות שרובנו מתמקדים ופועלים להשגתם כל אחד בדרכו שלו.

 

אימון אישי במעגלי החיים יספק לך כלים לשיפור איכות החיים ולמיצוב אישי המתבסס על החוזקות שבך כפרט , כאדם , כעובד וכהורה .

 

דרך אימון אישי במעגלי החיים תאפשר לך לבצע שינויי גישה והתבוננות על החיים , יש בכוחו של כל אדם לשנות את דרך חייו , הן באמצעות שינויי התנהגותי , לאדם אחר בדרך שינויי תפיסת עולם , ויש בדרך של שינויי קריירה .

 

האימון אישי במעגלי החיים יספק לך דרך להמשך החיים ותרצה תוכל לאמץ לך סגנון חיים שיסייע לך  ללא ספק ליהנות מפירותיו של תהליך זה .

 

 

נסו להעריך את עלות רכישת הכלי , והאם החזיר את השקעתו ?

 

רכישה נבונה של כלים איכותיים תאפשר לנו לבצע את עבודתו היטב וישרתו אותנו לתקופה ארוכה ,

כלי איכותי מקצר לנו את זמן העבודה , מגביר את הפריון , מבטיח תוצר איכותי ואמין , צמצום נזקים , הגברת מוניטין , מוסיפים הנאה וחדוות יצירה .

כלים המתאימים לצרכינו יסייעו לנו בהתנהלותו במעגלי חיינו : האישים, המשפחתיים , בעבודה , ובחברה

הביט על עצמך חשוב כיצד היית רוצה לעצב את חייך , האם עשייתך מהווה עבורך אמצעי או מטרה .

 

על כל אדם לשאוף להשיג איזון בין מעגלים אלה כך שכל אחד מהם יענה על צורך וסיפוק אחר ויחדיו יאפשרו לך לממש את צרכיך ושאיפותך בחיים ללא צורך בעבודה מ"צאת החמה ועד צאת הנשמה" .

יכולתך לפעול בתוך מעגלי חיים בסינרגיה מאפשרת ומזמנת הנאה , רווחה כלכלית , התפתחות במעגל המשפחתי , חברתי ואישי אני מאמין שכל אחד מאיתנו יכול לשלב בין עבודה לחיים פרטיים מבלי שמעגל אחד יפריע למעגל האחר , החיים אינם שחור לבן הוא במילים אחרות החיים הנם יותר "מ-100% או כלום" .

איזון בין ובתוך מעגלי החיים פירושו לדעת לפעול בכל שלב במחזור חיינו באופן שיאפשר לנו לשלב בין חיים פרטיים לעבודה באופן מאוזן ובאופן שכזה החליט בכל תקופה בחיי באיזה מעגל מבין ארבעת מעגלי החיים היכן למקד את מרצי : קריירה , משפחה , חברה , התפתחות אישית .

 

כדי לשמור על איכות חיים נכונה בריאה ומספקת במישור הרגשי-הנפשי ובמישור הפיזי-בריאותי, עלינו לאזן בין מעגלי החיים כך שקווי ההשקה בניהם יהיו חופפים אך לא בחפיפת יתר היוצרת התנגשות אינטרסים ומאידך מאפשר חיים בהרמוניה בין כל המעגלים בהם אנו פועלים כך כאשר שאיפתנו לצמצם ככל האפשר את הקונפליקט בית-עבודה, שהוא מנת חלקו של כל אדם בחברה המודרנית ובכך נגשים את שאיפת חיינו : לעבוד בשביל לחיות, ולא לחיות בשביל לעבוד.

 

 
 
 
 

מסלולי אימון אישי במעגלי החיים

מימוש העצמה אישית - למי שמעוניין להגשים שאיפה אישית וזקוק לסיוע  לממשה ומטרה ברת מימוש .

 

לאיזון אנרגטי-  הגברתמרכזי האנרגיה בגופנו , לשבור את השגרה , להתחדש פנימית והכנסת ערך חדש לחיים , להוסיף צבע ואור חדש בחיים , הגברת העשייה , סיפוק , נחיצות שמחה התלהבות והנאה
 

להגברת מודעות עצמית רוצה להכיר את היכולות החבויים שבך , לפתוח לעצמך צוהר להבנת הכוח שבשימך , להבין את הכוח שבידך , להכיר את יכולת המנהיג שבך, להעצים את הכריזמה האישית שלך. 

 

אימון הכנה לשינויי ופריצת דרך - יציאה ממצבים של שגרה , שחיקה אישית ומקצועית , הגברת שביעות רצון ודימוי עצמי , למי שמעוניין לשנות את עיסוקו או להכניס לחייו עיסוק אלטרנטיבי לסיפוק הנשמה שבאדם .

 

לשיפור אפקטיביות אישית שיפור יכולת עבודה במצבי לחץ , שיפור תפקודי כללי , ניהול זמן, ניהול משימות  איזון בין צרכים שונים במעגלי החיים , שיפור תקשורת בין אישית, התמקדות בהשגת מטרות אישיות , משפחתיות , כלכלת משפחה , שיפור אסרטיביות עצמית  ורוגע.

 

לפיתוח אישי וקריירה זיהוי כישורים אישיים, הכנת תוכנית פיתוח אישית , הדרכה להתחדשות וצמיחה, ייעוץ

בבחירת מקצוע על בסיס יכולות אישיות מולדות והישגיים (כישורים, ניסיון, השכלה) .

 

אימון לאיזון בין איכות חיים וקריירה  חש שהקריירה שואבת לך את כל החיים , אינך מצליח להנאות מהחיים רוצה לאזן בין המעגל האישי למשפחתי , יצירת איזון בשיטת עלות למול תועלת איכות חיים למול ושביעות רצון בריאות למול שמחת חיים ואושר.

 
 
אימון אישי על פי היהדות - היהדות משופעת בספרים העוסקים בתורת ההתנהגות האנושית , בנייתי תוכנית ייחודית לאימון על פי דרכי ספרים מובילים בפסיכולוגיה , סוציולוגיה ובהוויה היהודית , ראו קישוריות מצורפת המציגה חלק מאינדקס התכנים שעל פי הם אני מלמד ומאמן אנשים
 
 
אימון לשיפור הביטחון העצמי ודימוי עצמי
 
 
 
 
   
אימון זוגי
 
 
 

·      איתור מקור השבר העיקרי במשבר הזוגי.

·      חיזוק אמון וקשר , צרכים, רצונות ואינטרסים גלויים וסמויים.

·      פחדים, חששות, תקוות וציפיות בכל אחד מהצדדים.

·      העצמת הזוגיות של בני הזוג.

·      ייעוץ להתמודדות עם משברים.

·      חיזוק מקורות האינטרסים המשותפים ליצירת איחוד וחיי שותפות.

 אימון זוגי - לקיחת אחריות

אימון זוגי / אימון בשניים , מאפשר לכם להבין מהי לקיחת אחריות על החיים שלכם ועל טיב היחסים שלכם. מתחילים להבין מחדש מהי מערכת ציפיות ריאלית, מוסרית ובריאה, מבררים על מה ניתן לוותר במערכת הציפיות, מגלים את נקודות האומץ והפגנת הגדלות בקשר.

שיקום הערכה עצמית המפתח ליצירת תקשורת טובה ,

אימון זוגי מאפשר לכם למצוא את הפתרונות המתאימים לכם ורק לכם

 בין הכלים שהזוג ירכוש במהלך המפגשים:
* מיפוי צרכים הדדי
* לימוד דרך פשרה
* פרגון מול ביקורת

*  הכרות עם פירמידת הנתינה

* התמודדות עם קונפליקטים

* הדרך לאושר ומימוש זוגי
 
 
 
התקשרו ואשמח לסייע
  יוסף רחמים Ph.d
מאמן למצויינות אישית
057-7738220
 
מספר המוצרים בסל : 0
logo בניית אתרים