יוסף רחמים - רפואה משולבת טיפולים בהתאמה אישית


כאשר יש צלקת היא גורמת למשיכה של שריר שמושך רקמה דבר שיכול לגרום ליציבה לא תקינה ואף ללחץ על עצב ולכאב. אם לא נטפל בצלקת , הבעיה תימשך, מאחר וכל טיפול שנעשה, יגרום לנו לתחושת הקלה אבל לא יפתור את הבעיה מאחר ולא טיפלנו במקור הבעיה.
עד 2035, כרבע מאוכלוסיית העולם תסבול מהשמנה , חשוב להבין כי השמנה היא משהו שיש לטפל בו כבר בגיל צעיר , ״לגופנו אין חלקי חילוף, אנו נעניק לעצמנו את כמוסות VixiV להיות, רעננים, נמרצים, חדים, מאושרים ורזים לתמיד".
העור שלנו מגיב באופן מידי לשינויי מזג האוויר. כאשר המעלות צונחות, השמש נעלמת ועמה הלחות, העור הופך למגורה, יבש, סדוק ואף אדמומי, ותופעות כגון אטופיק דרמטיטיס, יובש קיצוני, סבוריאה, גרד, ואדמומיות תופסות את מקומן על העור.
טמפרטורת הליבה אצל נשים גבוהה יותר בחצי מעלה מזו של גברים, אך טמפרטורת קצוות הגוף של הנשים דווקא נמוכה יותר. זה קורה מכיוון שמערכת סירקולציית הדם, כמו גם מסת הגוף, קטנה יותר אצל נשים לעומת גברים.
בלוטת התריס/ בלוטת התירואיד אמורה לפעול באופן רציף כל הזמן, אולם במהלך החיים עלולות להיווצר הפרעות שונות לתפקודה. הפרעות בבלוטת התריס הן תופעות הנפוצות בעיקר בקרב נשים, ועל פי נתונים שונים, כ-15% מהנשים סובלות מהפרעות בבלוטה בעוד רק 3% אחוזים מהגברים סובלים מבעיות אלה.
*לכל התהליכים הנ"ל יש השפעות על בריאות האישה , סגנון חיים , תפקוד בעבודה בשגרה יומית* יש באפשרותך לשפר את איכות החיים , להפחית תסמינים , לכל אלו ישנם מוצרים , תוספי תזונה רבים בשוק ישנם מגוון דרכי טיפול והטבה
תגובת הגוף לפציעה או לזיהום, המתבטאת באודם, נפיחות, חום וכאב ברקמה הפגועה. כלי הדם באזור הפגוע מתרחבים, כך שזרימת הדם מוגברת. תאי דם לבנים נכנסים לרקמה ומתחילים לבלוע חיידקים וחלקיקים זרים אחרים. תאים אחרים מסלקים את התאים המתים, לעיתים תוך יצירת מוגלה, וכך מתחיל תהליך הריפוי. בנסיבות מסוימות לא חל ריפוי ומתפתחת דלקת כרונית. הרפואה משלבת / רפואה משלימה נותנת מענה לטיפול בדלקות במספר מישורים
כל אדם שלישי סובל מצרבת ,כל אדם עשירי סובל מליחה ,וכ 10% מהאוכלוסייה הבוגרת סובלת מצרבת, 50% מהנשים ההרות סובלות מצרבת בשליש השלישי להריונן.
חוקרים טוענים שבני אדם נחשפים היום פחות מבעבר לחיידקים טובים, ומגפת הקורונה רק החמירה את המצב , עיתון "וול סטריט ג'ורנל" מציג שמונה דרכים שבהן מדענים מנסים לשקם את המיקרוביום האנושי, אותה אוכלוסיית חיידקים שחיה על ובתוך הגוף שלנו
גיל המעבר הוא תקופה שבה מגיעה אל סיומה תקופת הפוריות של האישה, ומתחיל גיל ההתבגרות מרגע הפסקת הפרשת האסטרוגן, ההורמון הנשי, ע"י השחלות, הביוץ מתחיל להיעלם ומתחילה ירידה בהורמון הפרוגסטרון. למרות ההדרגתיות המאפיינת תקופה זו, נשים רבות חוות את התופעות באופן חד.
דליפת השתן גורמת לאי נוחות , קושי בתפקוד היומי , גורמת לדימוי גוף שלילי, לתחושות בושה, מבוכה, אי נוחות וחוסר אונים, שמתעצמות בעיקר כתוצאה מחוסר מודעות לטיפולים שמציע כיום ע"י הרפואה המשלימה לבעיה.
שרירים תפוסים לאחר מאמץ , לאחר פעילות גופנית , לאחר יום עבודה . במצבי כאבי שרירים , דלקות מפרקים , כאבים שרירים, כאבי פרקים, שרירים תפוסים, דלקות שרירים, עיסוי ידיים , רגלים , שכמות , גב , קרקפת, אישיאס, סיאטיקה
השינה מהווה כשליש מחיי האדם , כולנו יודעים שחלק גדול מהרגשתנו במשך היום תלוי באופן שבו ישנו במשך הלילה.
פטרת ציפורניים , פטרת נרתיק ,
בכל פעם שאתם צריכים מתוק תחפשו מקורות סוכר טבעי ויש עוד הרבה אפשרויות
logo בניית אתרים