יוסף רחמים - רפואה משלבת - רפואה משולבת טיפולים בהתאמה אישית


פרחי בך –לעבור את הסתיו וחורף בשלום

 

החורף  מגיע וכולנו נכנסים להתגוננות מטפלים מטופלים, הורים מורים וילדים, תקופת הסתיו פועלת על צאקר'ת גרון  המשפיע על כתפיים גב , שינויים ברמת החום , שינויים ברמת שלווה אישית , ריאות  שינויים מהירים באטמוספירה , שינה מוקדמת ויקיצה מוקדמת , להיות שלווים, איחוד רוח ונשמה .

החורף פועל על צאקר'ת שורש ומין ארבעת גפיים, התכווצויות סגירה, אחסון ,הגנה על העור ובשר , שינויים ברמת עיכול ותפקוד קיבה , יאנג בתרדמת, שינה מוקדמת ויקיצה מאוחרת , ריסון רצונות

 

בחורף הגוף מושפע מהשפעות חיצוניות ומהשפעות פנימיות הנובעות מהצורך בחמימות ביטחון , טעמים ריחות, פחדים, פרשנויות סובייקטיביות למצבים שונים , התלבטויות .

ישנם אנשים שהחורף בשבילם הזדמנות טובה לשינוי אנרגטי , לפעילות משפחתית , לרומנטיקה .
אולם ישנם אנשים כניסת הסתיו והגעת החורף מכניסים אותם לתוך מערבולת של חששות , תחושות של חוסר ביטחון, התכנסות, בדידות, חוסר שמחה, מופנמות והתכרבלות מתוך האין.

מצב זה כידוע מביא איתו מערכת חיסונית של גוף-נפש ירודה, מתח ועצבנות ופעמים גם לתזונה בלתי מאוזנת ( פחמימות כתחליף לאהבה), כמו גם נטייה למצבי דיכאון קלים עד בינוניים, וכך הגוף נכנס לתהליך של יציאה מאיזון .

 

לכל המצבים הללו אני ממליץ  טיפול קדם עונתי ברפואה משלמיה המתבססת על טיפול בצבע ואור הכולל : חיזוק אנרגטי, חיזוק חום בגוף , איזון תזונתי , הגברת שמחה בשילוב עם תמציות מופלאות של פרחי בך שלא יתנו לנו להיכנס לאזורי הריקנות החששות ופתח לחלות בשפעת

 

החורף בפתח , האם אתה חושש משפעת?
באם אתה חושב על חיסון בפני שפעת ?


מהי שפעת?
מצב של חוסר הרמוניה בגוף בניסיון לפנות פסולת מהגוף החוצה בצורה הרמונית.

חוסר היכולת של הגוף לסלק את הפסולת דרך שלפוחית שתן , מעי גס , והאף גורם  למצב של חסימת פתחים/ נקבים , ברקמה הרירית ובעור.

הסימפטומים הפתולוגיים : חום , צמרמורת , רעד , נזלת ,שלשולים, הקאות ,הפרשות ליחה ופריחות על העור.

הטבע  יוצר  חיידקים ווירוסים  המחסלים פסולת. השפעת אינה אלא מאמץ של הגוף להתגבר על החיידקים/וירוסים המצטברים/מתפתחים בפסולת המצטברת  וליצור יכולת להחלמה.

 

היתרון שבתמציות פרחי הבאך , ניתן להרכיב פורמולת חיסון המותאמת לפי אישיות , רמה אנרגטית וסימפטומים של המטופל דבר המבטיח הצלחה בהשגת המטרה לבריאות הגוף והנפש.

 

הגורמים לשפעת

1.     וירוסים וחיידקים המתפתחים /מתרבים ברקמה חולה או מתה.

2.     שינויים אקלימיים: מזג אוויר,רוחות חזקות, גשמים,עלייה בלחות ושינויים ברומטרים.

3.     חום גבוה (38 מעלות או יותר)  נזלת , כאבי גרון שיעול , כאבי שרירים  וקוצר נשימה, המחלה נקראת: "שפעת פנדמית" .

4.     בכוחם של גורמים אלו להחיש את פעולת ההפרשה, אך אין ביכולתם להפעיל זאת אצל אנשים בריאים אשר דם נקי זורם בעורקם ואין להם עצירות  ועודף פסולת.

5.     הרגלי התזונה לקויים -  מזונות מלאכותיים , תרופות וכימיקליים .

6.     רגש הדאגה והמתח.

 


איך מצילים את הגוף?

עפ"י אמרת הרמב"ם  "נפש בריאה בגוף בריא" , יש לדאוג לכך שגופנו יהיה בריא פיזיולוגית ואנרגטית וזאת ניתן להשיג ע"י  הרגלי  תזונה נבונים משולב עם פעילות גופנית , להימנע ממצבי לחץ , כעס , פחד ומצבי דחק

מתח וחרדה מחליש את המערכת החיסונית במצב אחד ובמצב אחר גורם לה לפעילות יתר עד כדי התפתחות מחלה אוטואימונית בה הגוף תוקף את עצמו .

 

מה היתרונות שיש לתמציות פרחי בך

גוף האדם כידוע מורכב ברובו מנוזלים, הוא משמש ככלי להעביר את נוזלים הנספגים בגוף לכל האיברים ולהמירם לאנרגיה , על עיקרון זה פועלים תמציות פרחי בך בצורת תנודות (ויברציות אנרגטיות) אל הנפש.

הנפש אינה יכולה לקבל דבר חומרי ולכן נוזל המים מתורגם ע"י התנודות האנרגטיות לנפש הקולטת תנודות אלו ומעבירה את המסרים הנחוצים לבריאות הגוף, וכך  למצב של הרמוניה של גוף-נפש. היות ומזגו של האדם משתנה ומושפע ממזג האוויר, יתכן שבחורף מבחינה רגשית, יכול להיווצר שינוי בנפש ושינוי זה יכול להשפיע על המערכת החיסונית ולגרום להתקררויות שפעות וכו'

ברצוני להציג לפניכם פורמולה  "מנצחת " שבעזרתה נעבור את החורף בשלום ולמניעת שפעת,
החורף מביא עימו צבעים אפרוריים קודרים המביאים עימם דיכאון , ירידה אנרגטית , מתח לעיתים חרדה .

אנשים מבוגרים גם חשים חשש , אי וודאות ובדידות .

הפורמולה המוצעת על ידי כוללת בין יתר התמציות את :

Y    CRAB APPLE -  "כוח לחימה" מנצח כנגד תחלואי החורף כגון: התקררויות, נזלות, שפעות, שיעולים, דלקות עניים, אוזניים, גרון ודרכי הנשימה , תהליך של "הוצאה החוצה" מתוך הגוף  בליחה, שיעול, התעטשות, או מוגלה דלקתית , תהליך של התנקות

Y    WALNUT – למיזוג המעבר מן הקיץ אל החורף, והגנה להשפעות מבחוץ.

Y    MUSTURD – לדיכאון שיכול לבא בעקבות עונת המעבר: מאור לחושך, לעצב לדכדוך ולמלנכוליה העונתיים. בברכת חורף נעים ובריא, עם הרבה משב-רוח ומצב-רוח, התחממות פנימית ואהבה.

Y    GENTIAN   - לתת מנוף למחסומים ובעיות בחיי היום יום,לא להרים ידיים

Y     GORSE   -    להקלה על ייאוש עמוק ,דיכאון ואיבוד תקווה

Y     SWEET CHESTNUT – לייסורים וכאב נפשי קשה מנשוא , לראות את האור בימים האפורים.

Y     HORNBEAM  - לתת תמריץ לעייפות שכלית, ולליאות הקשה, גורם מדרבן לקום בבוקר ולצאת מהמיטה.

Y      OLIVE      - לחיזוק מנטלי ופיזי לתת לגוף ולנפש להתמלא מחדש באנרגיות
                 

הפורמולה מורכבת מתמציות המקלות על ייאוש עמוק , דיכאון ,עצבנות, חרדות  , תוספת מרץ וכוח לביצוע המטלות , חיזוק פעילות מנטאלית , חיזוק חשק לחיים ולעשייה .

התמציות נותנות לגוף ולנפש להתחזק ולהתמלא באנרגיות מחדש.

 

מחיר עממי

 

להזמנות התקשרו עכשיו

 
יוסף רחמים
 
מטפל בכיר רב תחומי

057-7738220

בניית אתרים - טואול